Utylizacja sprzętu komputerowego - TKM

Utylizacja i odbiór sprzętu elektronicznego - TKM

Oferujemy bezpłatny odbiór sprzętu elektronicznego na terenie całej Polski. Zbieramy odpady elektryczne, czyli wszystkie przyrządy, maszyny, urządzenia, narzędzia i zabawki, do których poprawnego funkcjonowania potrzebna jest energia elektryczna. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, punktami zbierania, zakładami usług komunalnych, sklepami, punktami skupu surowców wtórnych, firmami z branży odpadowej, gminami i spółdzielniami. Odbiór elektroodpadów prowadzony jest przez najlepszych specjalistów.

Profesjonalny odbiór elektroodpadów i elektrośmieci

Dysponujemy sprawnym systemem zbiórki odbioru zużytego sprzętu. Posiadamy stosowne pozwolenia oraz infrastrukturę do prowadzenia tego rodzaju działalności w zakresie transportu, zbierania oraz odzysku/recyklingu/utylizacji.

Gwarantujemy:

- Krótki czas oczekiwania na odbiór elektrośmieci. - Wystawiamy wszelką potrzebną dokumentację ( karty przekazania odpadów, protokoły likwidacji środków trwałych, ekspertyzy o stanie technicznym urządzeń). - Własny załadunek i utylizację sprzętu elektronicznego. - Wykwalifikowany personel. - Wieloletnie doświadczenie we współpracy z firmami i instytucjami budżetowymi. - Korzystanie z naszych usług zapewnia Państwu działanie zgodne z normami prawnymi.

Utylizacja sprzętu komputerowego - TKM Utylizacja sprzętu komputerowego - TKM Utylizacja sprzętu komputerowego - TKM

Recykling sprzętu komputerowego na poziomie

Nasza firma oferuje najszybszy i najbardziej profesjonalny recykling sprzętu komputerowego w Polsce – do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z należytą starannością. Obiór elektroodpadów prowadzony jest z użyciem nowoczesnego sprzętu, dzięki czemu cały proces jest krótki i nie wymaga żadnych dodatkowych działań od właściciela sprzętu. Posiadamy dużą wiedzę na temat odbioru sprzętu elektronicznego, co przekłada się na jakość usług oraz zadowolenie naszych klientów. Od teraz nie będziesz musiał martwić się o utylizację sprzętu elektronicznego, ponieważ nasi wykwalifikowani pracownicy zajmą się każdym zleceniem.

Recykling panetli fotowoltaicznych, pomp ciepła

Nasze przedsiębiorstwo ma dla Państwa w ofercie również recykling i utylizacje odnawialnych zródeł energii w Europie – wdrożyliśmy dzięki dotacją z Unii Europejskiej najnowaszą technologię, opracowną przy udzialne inżynierów i doktorów z najbardziej renomowanych Uniwersytetów Technicznych. Obiór pomp ciepła i paneli fotowoltaicznych wykonujemy własnym trnasportem, posiadamy własny załadunek, specjalistyczne kontenery, dźwigi itp. Mamy duża wiedze i doświadczenie w tym temacie utylizacja paneli, pomp ciepła, co pozwoli ci zapomnieć o problemie. Od teraz nie będziesz musiał martwić się o recykling sprzętu odnawilanych źródeł energi, ponieważ nasza kadra wykona zlecenie najlepiej na rynku.

Wygodny odbiór zużytego sprzętu

Odbiór elektrośmieci odbywa się w terminie oraz o porze ustalonej z klientem. Godzina przyjazdu jest z góry ustalona, aby dotychczasowy właściciel mógł przygotować się do oddania zbędnego sprzętu. Dla nas odbiór zużytego sprzętu nie ma żadnych tajemnic – prowadzimy kompleksowy recykling sprzętu komputerowego oraz pozostałych

Nasza oferta to:

- 0 PLN za odbiór, - 0 PLN za transport, - 0 PLN za zagospodarowanie odpadów, - 0 PLN za wystawienie kart przekazania odpadów, protokołów likwidacji środków trwałych, ekspertyz o stanie technicznym urządzeń.

  • Odbiór elektroodpadów +48 600970281
  • GSM: 600970281
  • E-mail: transport@tkmrp.pl

  • Termin uslugi bezplatnego odbioru elektrosmieci w przypadku odbiorow niecalopojazdowych ustalany jest indywidualnie, z wyprzedzeniem i moze ulec zmianie o czym powiadomimy najpozniej dzien wczesniej. W sprawach pilnych oferujemy odbior platny.

TKM Recykling Polska sp. z o.o. o/Świdnica, 58-130 Żarów, Bożanów 7

TKM Recykling Polska sp. z o.o. o/Łódź, 92-103 Łódź, ul. Stokowska 16

TKM Recykling Polska sp. z o.o. o/Tarnobrzeg, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Sienkiewicza 159

TKM Recykling Polska sp. z o.o. o/Strzegom, 58-150 Strzegom, al. Wojska Polskiego 75

http://www.b2brecycling.de