Skup złomu Wrocław +48 794022466

Skup zomu
Skup złomu i metali kolorowych Wrocław, Strzegom.Jesteśmy bezkonkurencyjną firmą w zakresie skupu złomu stalowego, posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie, współpracujemy z największymi hutami i odlewniami w Europie, posiadamy najnowocześniejsze urządzenia i samochody do odbioru, transportu i przerobu złomu oraz jego magazynowania w tym różnej wielkości kontenery, mobilne laboratorium do analizy składu chemicznego. Obsługujemy tylko i wyłącznie duże firmy i zakłady, możemy zagwarantować ci obsługę logistyczną na terenie Polski, Czech, Niemiec, Słowacji, Węgier. Rozliczenia z nami są na podstawie ustalonych wcześniej cen kontraktowych, cen dnia, lub co jest najwygodniejsze dla dużych firm i zakładów międzynarodowych podpisujemy umowę i rozliczamy się na podstawie współczynników takich jak np. BDSV - gwarantuje to menadżerą co miesięczną stałą przewidywalną cenę, co łatwo uwzględnić w cash flow organizacji.

Podstawiamy kontenery, posiadamy auta z HDS do załadunku złomu! Minimalna ilość do odbioru naszym trnasportem to 5t;

mobile: 794022466

WSPÓŁPRACUJEMY TYLKO Z PODMIOTAMI GOSPODARCZYMI

Gwarantujemy najwyższe ceny skupu metali dzięki współpracy z hutami oraz odlewniami na terenie całej Polski i Europy.

W ramach współpracy zapewniamy podstawienie kontenerów o objętości dopasowanej do każdego kontrahenta. Posiadamy własny transport specjalistyczny, w tym samochody samozaładowcze (HDS).

Jeśli to konieczne wysyłamy naszą mobilną grupę przepalaczy, która zdemontuje budowle lub maszyny. Wszelki prace wykonujemy zgodnie ze sztuką budowalną, z zachowaniem przepisów BHP, p.poż. oraz ochrony środowiska. Posiadamy w tym zakresie duże doświadczenie.Skup złomu w szczegółach.

Czy wiesz że złom dzieli się na klasy? Głównie pod względem jego grubości, główne klasy na Polskim rynku to Złomy nie wsadowe n1, n2, n5, n7 oraz złomy wsadowe w2, w5, w7 Główne klasy na rynku europejskim to Sorte 1 Sorte 2 Sorte 3 Sorte 4 Podział tych klas zależy od grubości ścianki złomu oraz od jego gęstości nasypowej i postaci fizycznej (dokładniej rozmiarów kawałka pojedynczego złomu). Najbardziej ceniony jest złom najgrubszy i pocięty na wsadowe kawałki. Zastanawiasz się co to wsadowy kawałek? To po prostu kawałek złomu jaki bez problemu można wrzucić do pieca wytapiającego stal. Chodzi o to żeby złom tak przygotować aby na hucie łatwo dało się go umieścić w piecu i wytopić w nowy produkt. Duże znaczenie ma także skład chemiczny złomu, niektóre złomy nie nadają się na wytopienie w hucie, to np. takie które posiadają dużo chromu. Chrom jak wiemy jest bardzo rakotwórczym pierwiastkiem, przy wytopie w piecu hutniczym tworzy niebezpieczne chromiany. Dlatego tego rodzaju stal, o podwyższonej zawartości chromu wytapia się w odlewniach, konstrukcja pieca odlewniczego minimalizuje możliwość powstania niebezpiecznych związków chromu.

Historia skupów złomu.

Historia skupów złomu sięga początków XX wieku. W Zagłębiu rury, w Niemczech w dobie rozwoju gospodarczego i industrializacji przemysłu zaczęły powstawać odpady metalowe. Jednocześnie złom był przydatny do wytopu nowych produktów stalowych. Zastosowanie złomu w produkcji stali pozwala na obniżenie kosztów produkcji poprzez mniejszy nakład energetyczny do wytopu surówki, zamiast rudy żelaza z której wytapia się stal w zależności od zawartości procentowej stosuje się złom stalowy, dzięki czemu produkcja stali staje się szybsza, mniej energochłonna, bardziej ekologiczna. Skup złomu to także wyeliminowanie z rynku odpadów metalowych. Dzięki czemu nasza planeta staje się czystrza.Skup zomu - TKM Skup zomu - TKM Skup zomu - TKM Skup zomu - TKM Skup zomu - TKM Skup zomu - TKM Skup zomu - TKM Skup zomu - TKM


Zakład przerobu złomu Strzegom
58-150 Strzegom
Aleja Wojska Polskiego 75

Czas odbioru jest naszą mocną stroną, ale to ceny czynią nas liderem na rynku!


Współpracujemy tylko z podmiotami gospodarczymi, rozliczamy się tylko i wyłacznie przelewami, do rozpoczecia współpracy niebedne jest przesłanie kompletu dokumentów rejestrowych, aktyny NIP, REGON, aktualny wpis do CEIDG lub KRS oraz posiadanie aktualnego zarejestrowanego numeru BDO. Złom musi być wolny od zanieczyszczeń substancjami niebepziecznymi lub radioaktywnymi. Stałym klienta gwarantujemy kontenery odpasowane do potrzeb zakładu produkcyjnego.

 

TKM Recykling Polska od 1999 roku prowadzi skup złomu stalowego i metali kolorowych, świadczymy swoje usługi na terenie całej Polski.

Oferujemy najwyższe ceny skupu złomu na rynku.
Dajemy cene złomu na podstawie ceny dznia, ceny miesiąca lub współczynników BDSV.
Podstawiamy kontenery na złom, małe i duże, posiadamy auta z HDSami, dzięki czemu możemy sami załadowac złom u Państwa.
Kontenery podstawiamy o objętości od 5 do 44 m3. Nasze auta to tylko i wyłacznie nowoczesne niskoemisyjne pojazdy Euro 6 lub elektryki.
Posiadamy ekipę przepalaczy, dzieki czemu możemy zezłomować u Państwa konstrukcje stalowe.
Wykonujemy prace na terenie Polski, Czech i Niemiec zgodnie z prawem Ochrony Œrodowiska Państw na terenie których działamy.